Post Office

fr

WikiRank.net
wer. 1.6.3

Post Office

Jakość:

Artykuł „Post Office“ w francuskiej Wikipedii posiada 23.3 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Artykuł zawiera, oprócz innych wskaźników, 9 referencji oraz 9 sekcji. Ten artykuł ma najlepszą jakość w niemieckiej Wikipedii. Również artykuł jest najbardziej popularny w tej wersji językowej (francuskiej).

Od czasu utworzenia artykułu "Post Office" jego treść była napisana przez 41 zarejestrowanych użytkowników francuskiej Wikipedii oraz edytowana przez 479 zarejestrowanych użytkowników Wikipedii we wszystkich wersjach jézykowych.

Ten artykuł jest cytowany 30 razy w francuskiej Wikipedii oraz cytowany 440 razy we wszystkich wersjach językowych.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Francuski): Nr 8693 w kwietniu 2008 roku
  • Globalny: Nr 18419 w kwietniu 2008 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Francuski): Nr 149113 we wrześniu 2008 roku
  • Globalny: Nr 23385 we wrześniu 2013 roku

Dla danego artykułu znaleziono 14 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Niemiecki (de)
Rote und Blaue Mauritius
84.3496
2Angielski (en)
Mauritius "Post Office" stamps
54.7007
3Rosyjski (ru)
Первые марки Маврикия
32.4352
4Tamilski (ta)
நீலப் பென்னி
27.1815
5Polski (pl)
Mauritius "Post Office"
26.9814
6Arabski (ar)
طوابع موريشيوس
26.3762
7Czeski (cs)
Modrý mauricius
25.8561
8Francuski (fr)
Post Office
23.3437
9Fiński (fi)
Mauritius Post Office
23.1507
10Węgierski (hu)
Kék Mauritius
11.9393
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Post Office" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Niemiecki (de)
Rote und Blaue Mauritius
2 066 038
2Angielski (en)
Mauritius "Post Office" stamps
403 137
3Czeski (cs)
Modrý mauricius
273 996
4Rosyjski (ru)
Первые марки Маврикия
155 777
5Francuski (fr)
Post Office
29 647
6Niderlandzki (nl)
Post Office Mauritius
28 407
7Węgierski (hu)
Kék Mauritius
28 306
8Polski (pl)
Mauritius "Post Office"
23 190
9Szwedzki (sv)
Mauritius Post Office-märken
17 588
10Fiński (fi)
Mauritius Post Office
6 899
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Post Office" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Niemiecki (de)
Rote und Blaue Mauritius
2 980
2Czeski (cs)
Modrý mauricius
1 038
3Rosyjski (ru)
Первые марки Маврикия
263
4Węgierski (hu)
Kék Mauritius
66
5Angielski (en)
Mauritius "Post Office" stamps
65
6Francuski (fr)
Post Office
59
7Niderlandzki (nl)
Post Office Mauritius
45
8Szwedzki (sv)
Mauritius Post Office-märken
38
9Japoński (ja)
ブルー・モーリシャス
33
10Duński (da)
Post Office
15
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "Post Office" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Niemiecki (de)
Rote und Blaue Mauritius
181
2Angielski (en)
Mauritius "Post Office" stamps
76
3Czeski (cs)
Modrý mauricius
43
4Francuski (fr)
Post Office
41
5Rosyjski (ru)
Первые марки Маврикия
38
6Niderlandzki (nl)
Post Office Mauritius
21
7Duński (da)
Post Office
19
8Węgierski (hu)
Kék Mauritius
19
9Szwedzki (sv)
Mauritius Post Office-märken
18
10Polski (pl)
Mauritius "Post Office"
9
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "Post Office" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Arabski (ar)
طوابع موريشيوس
1
2Niemiecki (de)
Rote und Blaue Mauritius
1
3Czeski (cs)
Modrý mauricius
0
4Duński (da)
Post Office
0
5Angielski (en)
Mauritius "Post Office" stamps
0
6Fiński (fi)
Mauritius Post Office
0
7Francuski (fr)
Post Office
0
8Węgierski (hu)
Kék Mauritius
0
9Japoński (ja)
ブルー・モーリシャス
0
10Niderlandzki (nl)
Post Office Mauritius
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "Post Office" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Angielski (en)
Mauritius "Post Office" stamps
203
2Rosyjski (ru)
Первые марки Маврикия
84
3Niemiecki (de)
Rote und Blaue Mauritius
53
4Francuski (fr)
Post Office
30
5Niderlandzki (nl)
Post Office Mauritius
23
6Arabski (ar)
طوابع موريشيوس
13
7Czeski (cs)
Modrý mauricius
11
8Fiński (fi)
Mauritius Post Office
6
9Szwedzki (sv)
Mauritius Post Office-märken
4
10Japoński (ja)
ブルー・モーリシャス
3
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Francuski:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Francuski:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Francuski:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Francuski:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Francuski:
Globalnie:
Cytowania:
Francuski:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
arArabski
طوابع موريشيوس
csCzeski
Modrý mauricius
daDuński
Post Office
deNiemiecki
Rote und Blaue Mauritius
enAngielski
Mauritius "Post Office" stamps
fiFiński
Mauritius Post Office
frFrancuski
Post Office
huWęgierski
Kék Mauritius
jaJapoński
ブルー・モーリシャス
nlNiderlandzki
Post Office Mauritius
plPolski
Mauritius "Post Office"
ruRosyjski
Первые марки Маврикия
svSzwedzki
Mauritius Post Office-märken
taTamilski
நீலப் பென்னி

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Francuski:
Nr 149113
09.2008
Globalny:
Nr 23385
09.2013

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Francuski:
Nr 8693
04.2008
Globalny:
Nr 18419
04.2008

Historia rankingu ZA lokalnego

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W francuskiej Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: Michael Olise, Liste des buteurs de la Coupe du monde de football, Coupe du monde de football 2026, Kylian Mbappé, All Her Fault, Rudi Garcia, Romelu Lukaku, Coupe du monde de football, Sadio Mané, Didier Deschamps.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji